Renovent Excellent 400 rekuperators

 • Renovent Excellent 400 rekuperators

  Ražotājs
  Svars, kg:
  38
  Efektivitātes koef.
  92
  Montēšanas veids
  Vertikāli
  Efektivitātes klase
  A+
  WIFI vadība
  Wifi papildus opcija
  Siltummaiņa tips
  Plākšņu
  Gaisa plūsma m³/h
  301 - 400
  Izmēri (A x P x D), mm
  765 x 677 x 564 mm
  Produktivitāte m3/stundā
  400
 •  

  Preces apraksts

  Excellent 400 nodrošina līdz 400 m³ gaisa plūsmas stundā. Passive House institūta aprēķini liecina, ka, ar 95% siltuma atdevi, šis rekuperators ir visefektīvākā ierīce šajā produktu grupā. Vasarā gaisu var dzesēt, pateicoties iebūvētajam gaisa padeves vārstam.
  Pateicoties līdzstrāvas dzinējiem, ventilators izmanto nelielu elektroenerģijas daudzumu.
  Tiek panākts augsts efektivitātes koeficients ilgtermiņāConstant Flow,nepārtraukti līdzsvarojot gaisa daudzumu.
  Ierīci var uzstādīt uz sienas vai piestiprināt uz rāmja.
  Energoefektivitātes klase A+.
  Ar aizsardzība pret apledojumu.

  Tehniskās īpašības:

  Maksimālā ierīces veiktspēja, m³/h 400
  Temperatūras efektivitāte, % 95
  Versijas pa labi vai pa kreisi
  Pastāvīga plūsma ("constant-flow") ۷
  Iebūvēts vasaras vārstulis ۷
  Iebūvēts āra gaisa sildītājs ۷ (1000 W)
  Enerģijas klase A+

  Renovent Excellent rekuperators ir holandiešu BRINK CLIMATE SYSTEMS ražotais rekuperators ar gaisa pretplūsmas siltummaini. Renovent EXCELLENT ir ļoti kluss! Iekšējā korpusa daļa ir izgatavota no putu polistirola, EK tehnoloģiju ventilatori un maksimāli samazinātā pretestība ļauj ierīcei strādāt ilgāk, efektīvāk, ekonomiskāk un klusāk. Galvenais faktors, kas ietekmē elektroenerģijas patēriņu, ir ventilatori. Renovent EXCELLENT visos rekuperatoros izmanto tikai modernākos, ekonomiskākos EK tehnoloģiju „ebm-papst“ (ražotāja) ventilatorus, lai nodrošinātu minimālu enerģijas patēriņu.

  Renovent EXCELLENT ir integrēts automātiskais gaisa caurplūdes vārsts dzesēšanai vasaras naktīs (BYPASS). Ja nav nepieciešama siltuma atgūšana, automātiski tiek aktivizēts Bypass vārsts, kas no telpām paņem silto gaisu, bet atpakaļ izpūš filtrētu āra gaisu. Caurplūdes vārsti tiek automātiski ieslēgti un izslēgti atbilstoši iestatītajām temperatūras vērtībām.

  Renovent rekuperatoriem ir iebūvēta automātiskā pretaizsalšanas aizsardzība, nepieciešamības gadījumā mainot ventilatora veiktspēju. Zemas āra temperatūras gadījumā automātiskais aizsardzības cikls automātiski ieslēdzas un izslēdzas, reaģējot uz ražotāja noteikto temperatūru.

  Rekuperācijas sistēma aizsargā māju no pelējuma rašanās, mitruma krāšanās uz palodzēm, novērš nepatīkamas smakas, mitrumu, nodrošina tīru gaisu un pārvērš vēso gaisu siltā un svaigā gaisā.