Krāsns ABX ARKTIS 6 ar nerūsējošā tērauda apdari, 6,5kW

 • Krāsns ABX ARKTIS 6 ar nerūsējošā tērauda apdari, 6,5kW

  Stikla forma
  Liekts
  Svars, kg:
  170
  Efektivitātes koef.
  82
  Skursteņa diametrs, mm
  150
  Skursteņa pieslēgums
  No aizmugures vai augšas
  Krāsns apdare
  Krāsots tērauds
  Gaisa padeve no ārpuses
  Ir
  Apkures jaudas ierobežojumi, kW
  6,1 - 8,0
  Siltumatdeve
  Gaisa
  Izmēri (A x P x D), mm
  1030 x 598 x 472 mm
  Apkures jauda, ​​kW
  6,5
 • Krāsns ARKTIS 6 - pelēkas krāsas korpuss ar nerūsējošā tērauda apdari sānos, atveramas durvis. Apakšā ir malkas glabātuve.

  Citi tehniskie dati:

  · dūmvads ir savienots ar krāsns augšpusi vai aizmuguri;
  · degšanas gaiss tiek piegādāts no citas telpas vai āra, tāpēc krāsns der sevišķi hermetizētām ēkām, bet krāsns telpā gaiss vienmēr paliek svaigs;
  · galvenais kurināmais: malka;
  · apkures apjoms: 70-170 m ³.

  ABX, spol. s r.o. tika dibināta 1992. gadā Rumburkā, Čehijā. Pašlaik uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 darbinieku. Pagājušajā gadā, saražoto krāsniņu un kamīnu skaits sastādīja vairāk nekā 30 000. Produkciju piegādā ne tikai Čehijas Republikas pasūtītājiem, bet arī zināmiem pasūtītājiem no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Grieķijas, Šveices, Nīderlandes, Slovākijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Igaunijas. Visa produkcija tiek ražota, vadoties pēc jaunākajiem sasniegumiem šajā nozarē.

  Sekundārais un terciārais gaiss nodrošina pilnīgu kurināmā sadegšanu un sevišķi tīru pelnu izveidošanos, kas minimāli piesārņo apkārtējo vidi. Pateicoties visu darbinieku ilgajai pieredzei un profesionalitātei, tiek panākta augsta ražoto krāsniņu un kamīnu kvalitāte, tāpēc produkcija ar ABX zīmi atbilst Vācijas un Austrijas sertificētas laboratorijas prasībām un standartiem DIN+.

  *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

  Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.