Flexit CVR 3000 centrālā vakuuma sistēma

 • Flexit CVR 3000 centrālā vakuuma sistēma

  Svars, kg:
  6.5
  Elektr. jauda, W
  1700
  Veids
  Centrālā vakuuma sistēma
 • Preces apraksts

  Flexit CVR– centrālā vakuuma sistēma, kas aprīkota ar augstas efektivitātes sūkni, ar mazu enerģijas patēriņu. Sūkņa šļūtene ir savienota ar centrālo sūkņa sistēmu, tāpēc sistēma pastāvīgi saņem šļūtenes stāvokļa signālu un otrādi - šļūtene saņem informāciju no centrālās sistēmas. Šļūtenes displejā tiek parādīta informācija par vakuuma tvertnes piepildīšanu vai sūkšanas jaudas regulēšanu. Tā kā signāla pārraidīšanai nav nepieciešams tiešs kabelis, šļūtene ir īpaši viegla un vēl ērtāk lietojama. Tam ir arī atsevišķa ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija.
  Centrālā Flexit CVR vakuuma sistēma ļauj iespēju pieslēgties rekuperācijas sistēmai, nodrošinot efektīvu gaisa plūsmu un uzturot optimālu mājas klimatu, pat ja izmanto vakuuma sistēmu. Pieejama arī grīdas atvere (zemsprieguma kabelis savienots ar centrālo sistēmu), kas noder gaiteņos, virtuvē un pie ieejas. Efektīvi noņem putekļus un netīrumus no grīdas.
  cvrpriedai.JPG
  Īpašības:
  · īpaši klusa darbība;
  · vienkārša konteinera iztukšošana;
  · bezvadu komunikācija ar centrālo sistēmu;
  · zems enerģijas patēriņš;
  · augsta attīrīšanas kvalitāte;
  · regulatoram ir pieci jaudas līmeņi sūkņa šļūtenē;
  · pieejama komplektācijā ar 1-3 kontaktligzdām (ar visiem nepieciešamajiem savienojuma komponentiem). Savienojuma komplekta cena 185 eiro.


  Papildus informācija

  Sūkņa ietilpība 14l + 25l papildus