Ferroli Omnia M 10 gaisa/ūdens siltumsūknis

 • Ferroli Omnia M 10 gaisa/ūdens siltumsūknis

  Ūdens sagatavošana
  Iespējams pieslēgt boileri
  Efektīva darbība
  līdz -20 grādiem
  Svars, kg:
  105
  Montēšanas veids
  Monobloks
  Dzesēšana
  ar pasīvo dzesēšanu
  WIFI vadība
  Wifi papildus opcija
  Elektrības pieslēgums
  vienfāze
  Apkures jaudas ierobežojumi, kW
  8,1 - 11
  Āra bloka izmēri (AxWxD)
  865 x 1385 x 526 mm
  Apkures jauda, ​​kW
  10.0
  SCOP
  5.19
 • Reversīvais siltumsūknis uzstādīšanai ārā.

  -Šī gaiss-ūdens siltumsūkņu sērija, ar ekoloģisko R32 gāzi, ar zemu ietekmi uz vidi atbilst mazo un vidējo dzīvojamo un komerciālo iekārtu ziemas un vasaras gaisa kondicionēšanas vajadzībām.

  -Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām un var radīt ūdens temperatūru līdz 65 ° C. Tos var izmantot fan coil blokos, radiatoros un netiešai karstā ūdens (DHW) ražošanai, izmantojot ārēju katlu.

  -Tie izmanto invertora līdzstrāvas kompresoru, kas regulē piegādāto jaudu, komplektā nāk ar hidraulisko komplektu, kurā ir visas galvenās sastāvdaļas ātrai un drošai uzstādīšanai.

  -Sūkņiem ir raksturīga augsta energoefektivitāte un zems trokšņu līmenis, kas ļauj tos izmantot kā atsevišķu sistēmas ģeneratoru vai integrēt ar citiem enerģijas avotiem, piemēram, papildu elektriskajiem sildītājiem vai apkures katlu.

  -Apgādāts ar karstā ūdens tvertnes temperatūras sensoru (uzstāda meistars) un āra gaisa temperatūras sensoru (jau uzstādīts uz iekārtas), lai nodrošinātu klimata kontroli apkurei un dzesēšanai.

  -Uzstādīšanai nepieciešami tikai elektriskie un hidrauliskie savienojumi. Sistēmā, kaskādē, var saslēgt maksimāli 6 blokus; viens no tiem būs «Galvenais», pārējie - «Padotie».